Estable Store
Aanmelden of Account aanmaken

Winkelwagen 0
Winkelwagen 0
  • Startpagina
  • Meubilair
    • Kastjes
    • Tafels
    • Stoelen
  • Verlichting
  • Kunst
  • Servies
  • Kussens & Kleden
  • Diversen
  • Aanmelden
  • Account aanmaken
  • Startpagina
  • Meubilair
    • Kastjes
    • Tafels
    • Stoelen
  • Verlichting
  • Kunst
  • Servies
  • Kussens & Kleden
  • Diversen
  • Aanmelden
  • Account aanmaken
Startpagina › Diversen

Diversen

Lampenkap fluweel - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Lampenkap fluweel

Normale prijs €6995 €69,95
Messing eend - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Messing eend

Normale prijs €6500 €65,00
SOLD
Messenleggers kat - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Messenleggers kat

Normale prijs €3850 €38,50
Relco lamp - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Relco lamp

Normale prijs €29500 €295,00
Ladder zwart - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Ladder zwart

Normale prijs €7500 €75,00
SOLD
Messenleggers art deco - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Messenleggers art deco

Normale prijs €3850 €38,50
SOLD
Kunststof letter T - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Kunststof letter T

Normale prijs €4500 €45,00
SOLD
Kunststof letter A - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Kunststof letter A

Normale prijs €4500 €45,00
SOLD
Letter kunststof N - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Letter kunststof N

Normale prijs €4500 €45,00
SOLD
Bollen vaas parenmoer - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Bollen vaas parenmoer

Normale prijs €1750 €17,50
SOLD
Spiegel faux bamboe - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Spiegel faux bamboe

Normale prijs €27500 €275,00
SOLD
Kandelaren hout/metaal - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Kandelaren hout/metaal

Normale prijs €3500 €35,00
Vaas hoog licht blauw Leerdam - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Vaas hoog licht blauw Leerdam

Normale prijs €6500 €65,00
SOLD
Vaas kobalt blauw - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Vaas kobalt blauw

Normale prijs €3500 €35,00
Messen set Stroma - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Messen set Stroma

Normale prijs €1500 €15,00
SOLD
Messen Gero 4 stuks - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Messen Gero 4 stuks

Normale prijs €1200 €12,00
SOLD
Oestebord St Amand - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Oestebord St Amand

Normale prijs €2250 €22,50
Oesterbord Veritable porcelaine - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Oesterbord Veritable porcelaine

Normale prijs €2250 €22,50
Oesterbord Sarrequemines krab - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Oesterbord Sarrequemines krab

Normale prijs €2250 €22,50
Vaas Scheurich West Germany - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Vaas Scheurich West Germany

Normale prijs €6500 €65,00
Ijsemmer St. Raphael - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Ijsemmer St. Raphael

Normale prijs €2750 €27,50
Metalen letter E - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Metalen letter E

Normale prijs €3850 €38,50
SOLD
Leeuwen set kunststof. - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Leeuwen set kunststof.

Normale prijs €25000 €250,00
Vallauris vis serveerschaal - Estable Store | Vintage art design | Rotterdam Hillegersberg

Vallauris vis serveerschaal

Normale prijs €4950 €49,50
  • ←
  • 1
  • 2
  • →

Klantenservice

  • Privacy
  • Klantenservice
  • Over ons
  • Contact

Waar kunt u ons vinden?

Estable
Ribeslaan 70
3053 MR Rotterdam
Nederland

info@establerotterdam.nl
06 411 577 30

Openingstijden

Bestelde artikelen kunnen 7 dagen in de week op afspraak opgehaald worden.


  • Instagram

  • © 2026 Estable Store
  • Powered by Shopify
Betalingspictogrammen
  • American Express
  • Bancontact
  • BLIK
  • Klarna
  • Maestro
  • Mastercard
  • MobilePay
  • Shop Pay
  • Union Pay
  • Visa
  • een selectie kiezen resulteert in het geheel verversen van de pagina